• Режим роботи
 • Пн-Нд 8:00-21:00
 • Київ: Оболонь, Позняки, Троєщина, Теремки-2. Луцьк
Київ: Оболонь Позняки Троєщина Теремки-2. Луцьк
Київ: Новий центр на Ломоносова, 46/1! ☆☆ Новий Центр на О. Пчілки, 6! ☆☆ Новий Центр на Градинській, 3! ☆☆☆ 1 березня відкриття - Новий Центр в Луцьку! ☆☆ 25 березня відкриття - Новий Центр в Чернігові!

Симптомивід яких Ви позбавитесь

Больові симптоми - це індикатори здоров'я. Дискомфорт і больові відчуття, що виникають періодично, сигналізують нам про порушення будь-якої функції організму. Своєчасно відреагувавши на такі сигнали, ми можемо не допустити розвитку захворювання.

Записатися на консультацію

Лікування хребта в Києві-Луцьку-Чернігові

Ви відновите функції хребта при болю в спині, поставу, суглоби і м’язи спини. Здоровий хребет – це здорове життя! Порушення функцій хребта можуть призвести не тільки до болю в спині, але і до ряду симптомів:

 • головні болі
 • тахікардія
 • тяжкість у грудях
 • вегето-судинна дистонія
 • загальна втома
 • погане самопочуття
 • погіршення настрою
 • спазмування м’язів
 • оніміння та поколювання в пальцях ніг і рук

  Ми повернемо Вас до якісного життя без болю за допомогою комплексного курсу витягування / витяжка хребта, відновна кінезіотерапія (ВКТ) і масаж. Міжхребцеві грижі і протрузії, остеохондроз, ВСД, радикуліт, невралгії, спондилолістез, спондильоз, ішіас, люмбалгія, хвороба Бехтерева (анкілозуючий спондилоартрит) – успішно лікуються в центрах БЕЗ медикаментів та операцій. Особлива увага – порушення постави, сколіоз у дітей та дорослих, так як з незбалансованого розвитку м’язового корсету спини розвиваються захворювання хребта.   Набагато простіше і швидше попередити розвиток порушень, ніж виправляти їх у старшому віці.  

Базові методики центру:

 • Відновлювальна кінезіотерапія (ВКТ)
 • Витяжка на тренажері “Кипарис”
 • Комплексно-терапевтичний масаж

  Відновлювальна кінезіотерапія (ВКТ) – курс індивідуальних занять (30-60 хвилин) для дітей і дорослих з реабілітологом на тренажерах кроссоверах. Спеціальні вправи з номінальною точкової навантаженням на м’язи і суглоби опорно-рухового апарату. Дозволяють перенести навантаження з місць локалізації болю на суміжні м’язи і суглоби. Створюють і тренують м’язовий корсет спини. Незамінна методика при посттравматичної реабілітації тазостегнового, колінного суглобів, суглобів плечей і передпліч. Улюблена методика у спортсменів.     Якщо Ви ніколи не відвідували спортзал, то після нашого курсу Вам не буде потрібно індивідуальний тренер – Ви зможете самостійно визначати вид і ступінь навантаження для підтримки оптимальної фізичної форми.

  Витяжка на пристрої “Кипарис” допоможе сформувати правильну поставу у дітей з 5 років, зупинять розвиток викривлень хребта, зроблять корекцію постави, навчать м’язи спини розвиватися збалансовано і гармонійно. Іноді досить пройти кілька коротких курсів на канікулах, щоб дитина звикала до правильну поставу, що не горбився, що не зігнувся в школі. Тренажер і методика “Кипарис” посідають перше місце серед усіх відомих методик як в Україні, так і за кордоном в лікуванні сколіозу 1-4 ступеня. Заняття проходять безболісно, без фізичних перенавантажень – результат виявляється вже в перші тижні занять (фото результатів можна подивитися у відгуках).

  Комплексно-терапевтичний масаж – масаж є невід’ємною частиною будь-якої реабілітаційної програми опорно-рухового апарату. Мануальне вплив на м’які тканини (м’язи, зв’язки, сухожилля, фасції) тонізує, знімає набряк, запалення, відновлює кровообіг і лімфоток, розслабляє, знімає напругу / спазмування в місцях локалізації болю. Отримайте сегментарний (масаж певних зон або ділянок тіла) або загальний масаж. Зробіть масаж стоп, розслабтеся після спортивних навантажень за допомогою спортивного масажу.

  Кожен реабілітолог крім класичних технік масажу має свою індивідуальну техніку. Ви обов’язково знайдете “свого” фахівця. Комплексний вплив на організм в процесі курсу занять позбавить Вас від болю в спині, втоми, головного болю, мігрені, болю в тазостегновому суглобі, колінному і плечовому суглобах. Ви зможете з комфортом рухатися, які тривалий час сидіти в машині або в офісі за робочим столом, зможете швидко підніматися по сходинках і менше втомлюватися. Близькі та колеги відразу помітять Вашу струнку спину і чудовий настрій.

Відгуки наших клієнтів

Історії одужання

Корекція постави

Історія пацієнта Сергій В. прийшов на первинну консультацію в наш центр зі скаргами на порушення постави і періодичні тягнуть болі в плечах і шиї. Незважаючи на досить активний спосіб життя, заняття ...

Міжхребцева грижа

Історія пацієнта Анатолій Михайлович, 59 років, прийшов Центр за рекомендацією дочки Олександри, яка вже пройшла курс з відновлення хребта. Олександра придбала для свого батька одне з акційних пропоз...

Біль у спині

Історія пацієнта Анатолій звернувся в «Амбулаторію спини» для корекції постави. Сколіотична постава сформувалася в результаті «сидячого» способу життя. Робота програмістом вимагала перебувати в пості...

Робота в офісі та порушення постави

Історія пацієнта Лілія (36 років) прийшла на консультацію в «Амбулаторію спини» зі знімками МРТ поперекового відділу, де були діагностовані спондилез, міжхребцеві грижі хребта сегментів L3-L4 і L5-S1...

Відправте повідомлення
 • jivosite
 • phone