• Режим роботи
 • Пн-Нд 8:00-21:00
 • Київ: Оболонь, Позняки, Троєщина, Теремки-2. Луцьк
Київ: Оболонь Позняки Троєщина Теремки-2. Луцьк
Київ: Новий центр на Ломоносова, 46/1! ☆☆ Новий Центр на О. Пчілки, 6! ☆☆ Новий Центр на Градинській, 3! ☆☆☆ 1 березня відкриття - Новий Центр в Луцьку! ☆☆ 25 березня відкриття - Новий Центр в Чернігові!

Виправлення поганої постави та сутулості

"Амбулаторія спини" гарантує усунення больової симптоматики та наслідків захворювання при дотриманні умов лікування.

Більшість з нас не замислюється, наскільки неправильна постава впливає на загальне самопочуття, здоров’я всього організму, якість життя.

Про симптом

Більшість з нас не замислюється, наскільки неправильна постава впливає на загальне самопочуття, здоров’я всього організму, якість життя. Больові симптоми в спині, які виникають в результаті неправильної постави, сутулості по локалізації займають дуже широкий діапазон – від поширеної болю в попереку, плечах і шиї, до головного болю і дисфункції скронево-нижньощелепного суглоба. Процес зміни постави працює як спіраль: наприклад, існуюче плоскостопість змінює співвідношення навантажень починаючи з голеностопа, що «закручує по спіралі» стоять вище суглоби, компенсуючи функціональність всього опорно-рухового апарату досягаючи шийного відділу хребта.

  Ознаки змін в опорно-руховому апараті, що впливають на поставу

 • коліна, загорнуті всередину
 • закруглена спина
 • видатні живіт і сідниці
 • видатні або зміщені лопатки
 • похилі плечі
 • плоскостопість
 • симетрично або несиметрично підняті плечі
 • голова, зміщена вперед по відношенню до лінії плечей
 • піднесена вгору половина таза

  Неправильна постава, сутулість створюють додаткову роботу для всього організму. Протягом дня нам постійно доводиться вибирати для себе “зручне” положення тіла, щоб уникати появи больових симптомів при тому чи іншому виді діяльності. Таким чином організм часто перебуває в стані стресу, коли витрачається більша кількість енергії для виконання однієї і тієї ж роботи. Загальна стомлення настає швидше і частіше, ніж раніше, порушується сон – з’являється синдром хронічної втоми.

 

Не знайшли потрібну інформацію?

Замовте зворотній дзвінок лікаря з консультацією

Діагностика

Внаслідок порушень постави може формуватися сколіоз (особливо у дітей), виникає ризик дистрофічних змін в гомілковостопному, колінному, тазостегновому суглобі.

 

Лікування сутулості і виправлення поганої постави

Методика “Амбулаторії спини” пропонує спеціальний курс корекції постави, який знімає больові симптоми у дітей і дорослих, дозволяє збалансувати фізичні навантаження, відновлює нормальний сон і знімає синдром хронічної втоми. Комфортне відновлення правильно постави за допомогою ЛФК, кінезіотерапії (ВКТ), сеансів масажу і остеопатії.

 

Відгуки наших клієнтів

Історії одужання

Корекція постави

Історія пацієнта Сергій В. прийшов на первинну консультацію в наш центр зі скаргами на порушення постави і періодичні тягнуть болі в плечах і шиї. Незважаючи на досить активний спосіб життя, заняття ...

Міжхребцева грижа

Історія пацієнта Анатолій Михайлович, 59 років, прийшов Центр за рекомендацією дочки Олександри, яка вже пройшла курс з відновлення хребта. Олександра придбала для свого батька одне з акційних пропоз...

Біль у спині

Історія пацієнта Анатолій звернувся в «Амбулаторію спини» для корекції постави. Сколіотична постава сформувалася в результаті «сидячого» способу життя. Робота програмістом вимагала перебувати в пості...

Робота в офісі та порушення постави

Історія пацієнта Лілія (36 років) прийшла на консультацію в «Амбулаторію спини» зі знімками МРТ поперекового відділу, де були діагностовані спондилез, міжхребцеві грижі хребта сегментів L3-L4 і L5-S1...

Спецпропозиція

Знижка 39%

за записом Онлайн 3D Сканування ОБОЛОНЬ + Консультація 249 гривень

Лише 4 дн., до 22.02.2019

*

Відправте повідомлення
 • jivosite
 • phone