• Режим роботи
  • Пн-Пт 8:00-21:30
    Сб-Нед 8:00-21:00

Болі в спині після ходіння на каблуках

"Амбулаторія спини" гарантує усунення больової симптоматики та наслідків захворювання при дотриманні умов лікування.

“Амбулаторія спини” допоможе вам відновити правильну ходу і, як наслідок, покращиться робота всіх м’язів, зв’язок і суглобів від стопи до нижньої частини хребта і біль зникне.

Про симптом

Носіння взуття на підборах – важливий модний аспект сучасного життя, який активно впливає на здоров’я спини.

Якщо Ви відчули біль в спині, але не можете встановити причини походження цього болю – джерелом болю може бути використання каблуків.

Тіло – це єдине ціле. Стопа є першою ланкою в ланцюзі єдності і взаємодії суглобів тіла. Перенавантаження одних м’язів ланки і атрофія інших м’язів цієї ж ланки в результаті стануть факторами патологічних змін структур інших ланок (суглобів, зв’язок, кісток, роботи м’язів).

 

Ось що відбувається, коли на біль в ногах не звертають увагу:

  • Відчуваючи біль під час ходьби, ми інстинктивно міняємо нашу ходу. Наприклад, якщо суглоб великого пальця болить (внаслідок артрозу), ми змінюємо нашу ходу так, щоб уникнути нахилу на суміжні суглоби.
  • Ця зміна може вплинути на весь ланцюжок нижній частині тіла – від щиколотки, до коліна, до стегна і вище – до нижньої частини спини.
  • Змінена хода призводить до надмірного зносу хрящів суглобів, до розриву зв’язок і сухожиль, що призводить до надмірної по навантаженню роботі поза нормального діапазону.

Не знайшли потрібну інформацію?

Замовте зворотній дзвінок лікаря з консультацією

Діагностика болю в спині, як слідства ходіння на каблуках

При гострій, хронічного болю в спині, яка загострюється після носіння каблуків необхідно прийти на консультацію до лікаря. Отримати направлення на МРТ. Після вивчення знімка можна планувати програму відновлення.

Навіть якщо біль не часта, але іноді загострюється після каблуків – в будь-якому випадку, без консультації не обійтися.

Лікування болю в спині від ходіння на каблуках

На жаль, на час лікування каблуки доведеться відкласти.

Тривале носіння високих підборів дисбалансує природну біомеханіку тіла. Деякі навантаження можуть привести до ускладнень – появи міжхребцевих гриж або ішіасу.

Лікування в “Амбулаторії спини” проходить без медикаментів і дозволяє зняти біль вже після перших комплексних занять. Максимального ефекту дозволяє досягти використання додаткових методик – масажу ніг і стоп, кінезіотерапії.

“Амбулаторія спини” гарантує усунення больової симптоматики і наслідків захворювань в нижній частині спини при дотриманні умов лікування.

Відгуки наших клієнтів

Історії одужання

Корекція постави

Історія пацієнта Сергій В. прийшов на первинну консультацію в наш центр зі скаргами на порушення постави і періодичні тягнуть болі в плечах і шиї. Незважаючи на досить активний спосіб життя, заняття ...

Міжхребцева грижа

Історія пацієнта Анатолій Михайлович, 59 років, прийшов Центр за рекомендацією дочки Олександри, яка вже пройшла курс з відновлення хребта. Олександра придбала для свого батька одне з акційних пропоз...

Біль у спині

Історія пацієнта Анатолій звернувся в «Амбулаторію спини» для корекції постави. Сколіотична постава сформувалася в результаті «сидячого» способу життя. Робота програмістом вимагала перебувати в пості...

Робота в офісі та порушення постави

Історія пацієнта Лілія (36 років) прийшла на консультацію в «Амбулаторію спини» зі знімками МРТ поперекового відділу, де були діагностовані спондилез, міжхребцеві грижі хребта сегментів L3-L4 і L5-S1...

Спецпропозиція

Знижка 100%

за записом онлайн Оболонь Сканування постави + Консультація БЕЗКОШТОВНО

Лише 4 дн., до 14.12.2018

*

Надішліть своє повідомлення