• Режим роботи
  • Пн-Нд 8:00-21:00
  • Київ: Оболонь, Позняки, Троєщина, Теремки-2. Луцьк
Київ: Оболонь Позняки Троєщина Теремки-2. Луцьк
Київ: Новий центр на Ломоносова, 46/1! ☆☆ Новий Центр на О. Пчілки, 6! ☆☆ Новий Центр на Градинській, 3! ☆☆☆ 1 березня відкриття - Новий Центр в Луцьку! ☆☆ 25 березня відкриття - Новий Центр в Чернігові!

Болі в спині під час сидіння

"Амбулаторія спини" гарантує усунення больової симптоматики та наслідків захворювання при дотриманні умов лікування.

Приходьте в “Амбулаторію спини” – ми можемо швидко і професійно допомогти Вам при болях і дискомфорті в спині, не вдаючись до операції або медикаментозному лікуванню.

Про симптом

Біль у спині під час сидіння може з’явитися у будь-якої людини, незалежно від віку. Однак, найчастіше біль в спині при сидінні виникає у людей, які ведуть малорухливий спосіб життя (що все частіше зустрічається в сучасному житті). Проявлятися біль може по-різному від гострого стану до тягнуть хронічних болів або спазмів.

  Переважні причини болю

Якщо біль у спині виникає кожен раз під час сидіння, то її першопричинами можуть бути:

  • Хвороби різних відділів хребта (міжхребцева грижа, остеохондроз, протрузія, викривлення хребта, зміщення хребетних дисків та інші). Якщо людина з такими захворюваннями сидить протягом довгого часу, то біль обов’язково дасть про себе знати.
  • Спазми м’язів (в сидячому положенні тканини м’язів перенапружуються одні з перших, що і провокує біль).
  • Неправильна постава, при якій навантаження на спину розподіляється нерівномірно.
  • Інфекції, які вражають хребет (особливо гостро це відчувається в районі поперекового відділу).
  • Зайва вага.

Також при тривалому сидінні біль може відчуватися не тільки в спині, але і віддаватися в кінцівках. При цьому больові відчуття часто посилюються в моменти, коли людина змінює положення тіла. Ще однією причиною виникнення болю при сидінні можуть бути проблеми з куприком. Тоді біль локалізується в куприку, але віддає в спину.

  Типи болів в спині

Болі в спині під час сидіння в медицині поділяються на первинні та вторинні. Болі первинного характеру виникають при проблемах з хребцями, міжхребцевими дисками, м’язами і зв’язками. Діагностують таку біль при остеохондрозі, сколіозі, міжхребцевих грижах, зміщенні дисків і т.д. Вторинні болю характеризуються наслідками травм різних відділів хребта, хворобами органів таза та ін. Діагностують таку біль при хворобах судин, нирок, різних невралгіях.

 

Не знайшли потрібну інформацію?

Замовте зворотній дзвінок лікаря з консультацією

Діагностика болю в спині під час сидіння

Діагностувати першопричини болю в спині під час довгого сидіння повинен тільки лікар. Тим більше, якщо спина болить часто або постійно. В “Амбулаторії спини” фахівці проводять консультації з індивідуальним підходом до пацієнтів і звертають увагу на первинні причини болю, що виключає ймовірність помилкового діагнозу.

 

Лікування болю

Згідно поставленому діагнозу складається особистий план занять на спеціальних тренажерах і, в разі потреби, лікувально-терапевтичні масажі. Всі курси лікування в “Амбулаторії спини” дозволяють позбутися від болю в спині без медикаментів і оперативного втручання. Для вибору правильного лікування необхідно точно встановити фактор, що викликає неприємні відчуття.

 

Відгуки наших клієнтів

Історії одужання

Корекція постави

Історія пацієнта Сергій В. прийшов на первинну консультацію в наш центр зі скаргами на порушення постави і періодичні тягнуть болі в плечах і шиї. Незважаючи на досить активний спосіб життя, заняття ...

Міжхребцева грижа

Історія пацієнта Анатолій Михайлович, 59 років, прийшов Центр за рекомендацією дочки Олександри, яка вже пройшла курс з відновлення хребта. Олександра придбала для свого батька одне з акційних пропоз...

Біль у спині

Історія пацієнта Анатолій звернувся в «Амбулаторію спини» для корекції постави. Сколіотична постава сформувалася в результаті «сидячого» способу життя. Робота програмістом вимагала перебувати в пості...

Робота в офісі та порушення постави

Історія пацієнта Лілія (36 років) прийшла на консультацію в «Амбулаторію спини» зі знімками МРТ поперекового відділу, де були діагностовані спондилез, міжхребцеві грижі хребта сегментів L3-L4 і L5-S1...

Спецпропозиція

Знижка 39%

за записом Онлайн 3D Сканування ОБОЛОНЬ + Консультація 249 гривень

Лише 4 дн., до 22.02.2019

*

Відправте повідомлення
  • jivosite
  • phone