• Режим роботи
  • Пн-Пт 8:00-21:30
    Сб-Нед 8:00-21:00

Болі в спині при вагітності

"Амбулаторія спини" гарантує усунення больової симптоматики та наслідків захворювання при дотриманні умов лікування.

Амбулатория спины в Киеве предлагает безопасное лечение боли в спине при беременности и послеродовой боли.

Про симптом

Загальні факти, причини та симптоми болю в спині при вагітності

Від 50 до 70% жінок відчувають болі в спині при вагітності. Це відбувається з кількох причин:

  • Дослідження показують, що біль в попереку часто виникає між п’ятим і сьомим місяцем. У деяких випадках симптоми можуть з’являтися вже на 8-12 тижні.
  • Під час виношування плоду гормональний стан у жінки змінюється – виробляється релаксин – це гормон, який послаблює зв’язки і кістки тазу, для пом’якшення процесу пологів.
  • Крім ослаблення кісток і зв’язок тазу для пологів, збільшується розмір матки, що призводить до зміни центра ваги тіла і виникнення додаткового навантаження на хребет і суміжні м’язи.
  • Додатковий вагу: вагітність розвивається, дитина створює додаткову вагу, який доводиться утримувати попереку.
  • Неправильна постава або положення тіла, тривала ходьба або перебування в положенні стоячи, нахили – можуть викликати або загострити біль.
  • Нервовий стрес зазвичай знаходить слабкі місця в організмі, тому біль в попереку може загостритися під час стресу.
  • Поперекова грижа диска є найбільш поширеним діагнозом у вагітних. Рідше, на тлі остеопорозу це може привести до компресійним переломам і до появи пухлин, виникнення хребетної гемангіоми.

 

Післяпологові болі в спині

Тривала біль в спині під час вагітності (кілька тижнів або місяців) в більшості випадків може говорити про післяпологовий болю в спині (болі в спині після пологів). З цієї причини, вагітним жінкам рекомендується шукати відповідне лікування болю в спині під час вагітності – ще до пологів.

Післяпологова біль у хребті, яка триває довше шести-восьми тижнів говорить про виникнення хронічних болів в спині і вимагає негайного лікування.

Зміни в області таза, живота у вигляді слабшання зв’язок і м’язів, які відбувалися протягом всієї вагітності, не можуть відразу зникнути після пологів. Також потрібно враховувати очікувані додаткові навантаження під час носіння на руках народженої дитини.

Больові симптоми в спині можуть залишатися до тих пір, поки м’язи не відновлять свої сили і тонус, а суглоби встигнуть зміцніти після їх гормонального слабшання.

Крім того, багато молодих мам погіршують стан своєї спини, не усвідомлюючи важливості збереження правильної постави під час годування дитини. У цей час вони настільки зосереджені на триманні дитини, що в результаті сидять згорбившись, напружуючи шию і верхню частину м’язів хребта, постійно дивлячись вниз.

Загальне виснаження і стрес, який виникає внаслідок цілодобової турботи про дитину може ускладнити процес відновлення від болю в спині після пологів.

Але, вихід є. Займаючись в наших Центрах, ви не тільки зможете забути про біль в спині, але і отримати необхідний психологічний і фізичний баланс.

Не знайшли потрібну інформацію?

Замовте зворотній дзвінок лікаря з консультацією

Діагностика болю в спині у вагітних

Істотних відмінностей в діагностиці загальних захворювань хребта і при захворюваннях, викликаних вагітністю немає. Лікар “Амбулаторії спини” проведе консультацію і врахує всі можливі причини захворювань при болю в спині під час вагітності.

Діагностика виконується на високому рівні і будуть виконані всі умови лікування – результат буде досягнутий. Програма лікування призначається абсолютно індивідуальної, з урахуванням великої кількості критеріїв.

Лікування болю в спині при вагітності

Методика абсолютно безпечна, тому що включає в себе виконання повільних рухів на безпечному спинальному тренажері. Такі рухи допомагають відновити тонус м’язів, ослаблених гормональними змінами, що призведе до підтримки природної механіки роботи тіла і значно полегшить процес пологів. Правильне дихання під час виконання рухів в розслабленому, спокійному темпі допоможе підготуватися до родових сутичок і до пологів.

Положення тіла на тренажері розслаблено, під час виконання рухів жінка відпочиває, забуває про стресі і напрузі.

Навіть кілька відвідувань Центру до пологів можуть бути дуже корисні для мінімізації або пом’якшення болю в спині при вагітності. Вам буде рекомендована індивідуальна програма занять на тренажері.

Заняття на тренажері для спини – це найприємніша і ефективна гімнастика під час вагітності!

Відгуки наших клієнтів

Історії одужання

Корекція постави

Історія пацієнта Сергій В. прийшов на первинну консультацію в наш центр зі скаргами на порушення постави і періодичні тягнуть болі в плечах і шиї. Незважаючи на досить активний спосіб життя, заняття ...

Міжхребцева грижа

Історія пацієнта Анатолій Михайлович, 59 років, прийшов Центр за рекомендацією дочки Олександри, яка вже пройшла курс з відновлення хребта. Олександра придбала для свого батька одне з акційних пропоз...

Біль у спині

Історія пацієнта Анатолій звернувся в «Амбулаторію спини» для корекції постави. Сколіотична постава сформувалася в результаті «сидячого» способу життя. Робота програмістом вимагала перебувати в пості...

Робота в офісі та порушення постави

Історія пацієнта Лілія (36 років) прийшла на консультацію в «Амбулаторію спини» зі знімками МРТ поперекового відділу, де були діагностовані спондилез, міжхребцеві грижі хребта сегментів L3-L4 і L5-S1...

Спецпропозиція

Знижка 100%

за записом онлайн Оболонь Сканування постави + Консультація БЕЗКОШТОВНО

Лише 4 дн., до 16.12.2018

*

Надішліть своє повідомлення