• Режим роботи
 • Пн-Нд 8:00-21:00
 • Київ: Оболонь, Позняки, Троєщина, Теремки-2. Луцьк
Київ: Оболонь Позняки Троєщина Теремки-2. Луцьк
Київ: Новий центр на Ломоносова, 46/1! ☆☆ Новий Центр на О. Пчілки, 6! ☆☆ Новий Центр на Градинській, 3! ☆☆☆ 1 березня відкриття - Новий Центр в Луцьку! ☆☆ 25 березня відкриття - Новий Центр в Чернігові!

Болі в спині при вагітності

"Амбулаторія спини" гарантує усунення больової симптоматики та наслідків захворювання при дотриманні умов лікування.

Амбулаторія спини в Києві пропонує безпечне лікування болю в спині при вагітності та післяпологового болю.

Про симптом

Загальні факти, причини та симптоми болю в спині при вагітності

Від 50 до 70% жінок відчувають болі в спині при вагітності. Це відбувається з кількох причин:

 • Дослідження показують, що біль в попереку часто виникає між п’ятим і сьомим місяцем. У деяких випадках симптоми можуть з’являтися вже на 8-12 тижні.
 • Під час виношування плоду гормональний стан у жінки змінюється – виробляється релаксин – це гормон, який послаблює зв’язки і кістки тазу, для пом’якшення процесу пологів.
 • Крім ослаблення кісток і зв’язок тазу для пологів, збільшується розмір матки, що призводить до зміни центра ваги тіла і виникнення додаткового навантаження на хребет і суміжні м’язи.
 • Додатковий вагу: вагітність розвивається, дитина створює додаткову вагу, який доводиться утримувати попереку.
 • Неправильна постава або положення тіла, тривала ходьба або перебування в положенні стоячи, нахили – можуть викликати або загострити біль.
 • Нервовий стрес зазвичай знаходить слабкі місця в організмі, тому біль в попереку може загостритися під час стресу.
 • Поперекова грижа диска є найбільш поширеним діагнозом у вагітних. Рідше, на тлі остеопорозу це може привести до компресійним переломам і до появи пухлин, виникнення хребетної гемангіоми.

  Післяпологові болі в спині. Тривала біль в спині під час вагітності (кілька тижнів або місяців) в більшості випадків може говорити про післяпологовий болю в спині (болі в спині після пологів). З цієї причини, вагітним жінкам рекомендується шукати відповідне лікування болю в спині під час вагітності – ще до пологів. Післяпологова біль у хребті, яка триває довше шести-восьми тижнів говорить про виникнення хронічних болів в спині і вимагає негайного лікування. Зміни в області таза, живота у вигляді слабшання зв’язок і м’язів, які відбувалися протягом всієї вагітності, не можуть відразу зникнути після пологів. Також потрібно враховувати очікувані додаткові навантаження під час носіння на руках народженої дитини. Больові симптоми в спині можуть залишатися до тих пір, поки м’язи не відновлять свої сили і тонус, а суглоби встигнуть зміцніти після їх гормонального слабшання. Крім того, багато молодих мам погіршують стан своєї спини, не усвідомлюючи важливості збереження правильної постави під час годування дитини. У цей час вони настільки зосереджені на триманні дитини, що в результаті сидять згорбившись, напружуючи шию і верхню частину м’язів хребта, постійно дивлячись вниз. Загальне виснаження і стрес, який виникає внаслідок цілодобової турботи про дитину може ускладнити процес відновлення від болю в спині після пологів. Але, вихід є. Займаючись в наших Центрах, ви не тільки зможете забути про біль в спині, але і отримати необхідний психологічний і фізичний баланс.

 

Не знайшли потрібну інформацію?

Замовте зворотній дзвінок лікаря з консультацією

Діагностика болю в спині у вагітних

Істотних відмінностей в діагностиці загальних захворювань хребта і при захворюваннях, викликаних вагітністю немає. Лікар “Амбулаторії спини” проведе консультацію і врахує всі можливі причини захворювань при болю в спині під час вагітності. Діагностика виконується на високому рівні і будуть виконані всі умови лікування – результат буде досягнутий. Програма лікування призначається абсолютно індивідуальної, з урахуванням великої кількості критеріїв.

 

Лікування болю в спині при вагітності

Методика абсолютно безпечна, тому що включає в себе виконання повільних рухів на безпечному спинальному тренажері. Такі рухи допомагають відновити тонус м’язів, ослаблених гормональними змінами, що призведе до підтримки природної механіки роботи тіла і значно полегшить процес пологів. Правильне дихання під час виконання рухів в розслабленому, спокійному темпі допоможе підготуватися до родових сутичок і до пологів. Положення тіла на тренажері розслаблено, під час виконання рухів жінка відпочиває, забуває про стресі і напрузі. Навіть кілька відвідувань Центру до пологів можуть бути дуже корисні для мінімізації або пом’якшення болю в спині при вагітності. Вам буде рекомендована індивідуальна програма занять на тренажері. Заняття на тренажері для спини – це найприємніша і ефективна гімнастика під час вагітності!

 

Відгуки наших клієнтів

Історії одужання

Корекція постави

Історія пацієнта Сергій В. прийшов на первинну консультацію в наш центр зі скаргами на порушення постави і періодичні тягнуть болі в плечах і шиї. Незважаючи на досить активний спосіб життя, заняття ...

Міжхребцева грижа

Історія пацієнта Анатолій Михайлович, 59 років, прийшов Центр за рекомендацією дочки Олександри, яка вже пройшла курс з відновлення хребта. Олександра придбала для свого батька одне з акційних пропоз...

Біль у спині

Історія пацієнта Анатолій звернувся в «Амбулаторію спини» для корекції постави. Сколіотична постава сформувалася в результаті «сидячого» способу життя. Робота програмістом вимагала перебувати в пості...

Робота в офісі та порушення постави

Історія пацієнта Лілія (36 років) прийшла на консультацію в «Амбулаторію спини» зі знімками МРТ поперекового відділу, де були діагностовані спондилез, міжхребцеві грижі хребта сегментів L3-L4 і L5-S1...

Спецпропозиція

Знижка 39%

за записом Онлайн 3D Сканування ОБОЛОНЬ + Консультація 249 гривень

Лише 4 дн., до 22.02.2019

*

Відправте повідомлення
 • jivosite
 • phone