• Режим роботи
 • Пн-Пт 8:00-21:30
  Сб-Нед 8:00-21:00

Болі в нижній частині спини

"Амбулаторія спини" гарантує усунення больової симптоматики та наслідків захворювання при дотриманні умов лікування.

“Амбулаторія спини” допоможе вилікувати захворювання у відділі хребта нижній частині спини, а також позбавить від супутніх болів, які можуть давати про себе знати і в інших частинах тіла: у сідницях, стегнах, колінах, стегнах і стопах.

Про симптом

Біль нижче лопаток може виникати поряд з низкою інших симптомів в результаті захворювання не обов’язково пов’язаного зі спиною. Всі системи і органи в організмі взаємопов’язані. У нижній частині спини знаходиться центр рівноваги, де відбуваються самі амплітудні і складні процеси стримування протилежних по напрямку навантажень!

 

Понад 70% больових симптомів виходять з нижньої частини спини. Більшість симптомів болю в нижній частині спини мають схожі характеристики болю в шиї або болі у верхній частині спини:

 • Відчуття болю збільшується під час прогину і сидіння (особливо в кріслі).
 • Біль може з’являтися під час кашлю або чхання.
 • Біль супроводжується ознобом і лихоманкою.
 • Відчувається значна слабкість і оніміння в ногах, яка з часом прогресує.
 • Біль, як наслідок важких травм спини.
 • Хронічний біль після тривалого сидіння або стояння.
 • Біль супроводжується втратою контролю роботи сечового міхура або роботи кишечника.
 • Тривала сильний біль в черевній порожнині і попереку.
 • Неспокійний сон.
 • Стомлюваність і пригнічений настрій.
 • Гострий біль в спині після підйому важких предметів або після фізичних навантажень.
 • Нездатність стояти прямо без сильного напруження м’язів спини.
 • Тупий біль в одній області хребта в положенні лежачи або піднімаючись з ліжка.
 • Біль у спині, яка иррадирует (передається) з нижньої частини спини в сідниці, вниз по задній / передній поверхні стегна, в коліна, гомілки, пальці ніг.
 • Спазми м’язів – мимовільне посилення і слабшанню м’язів спини.

Не знайшли потрібну інформацію?

Замовте зворотній дзвінок лікаря з консультацією

Діагностика болю в нижній частині спини

Для діагностики болю в нижній частині спини дають направлення на МРТ або КТ. При подальшому огляді лікарем “Амбулаторії спини” проводиться пальпація, тести на рухливість і чутливість нижніх кінцівок.

Так як болі в області паху, нижній частині живота, сідниць м’язах і м’язах стегон є наслідком дистрофічних процесів і утисків в попереково-крижовому відділі хребта. Це може свідчити про наявність остеохондрозу, міжхребцевих гриж в поперековому відділі хребта.

Для вирішення проблем зі спиною лікар підбирає індивідуальну програму лікування.

Лікування проблем в нижній частині спини

“Амбулаторія спини” використовує безмедикаментозне і безопераційне лікування болю в спині.

Лікування дозволяє зняти больові симптоми вже після перших комплексних занять ЛФК на спеціальному тренажері для витягування і зміцнення м’язів спини, масажем, кінезіотерапії (ВКТ).

Під час індивідуальних занять під наглядом лікаря і реабілітолога організм самостійно регулює процес лікування за допомогою правильного дихання і повільних рухів.

“Амбулаторія спини” гарантує усунення больової симптоматики і наслідків захворювань в нижній частині спини при дотриманні умов лікування.

Відгуки наших клієнтів

Історії одужання

Корекція постави

Історія пацієнта Сергій В. прийшов на первинну консультацію в наш центр зі скаргами на порушення постави і періодичні тягнуть болі в плечах і шиї. Незважаючи на досить активний спосіб життя, заняття ...

Міжхребцева грижа

Історія пацієнта Анатолій Михайлович, 59 років, прийшов Центр за рекомендацією дочки Олександри, яка вже пройшла курс з відновлення хребта. Олександра придбала для свого батька одне з акційних пропоз...

Біль у спині

Історія пацієнта Анатолій звернувся в «Амбулаторію спини» для корекції постави. Сколіотична постава сформувалася в результаті «сидячого» способу життя. Робота програмістом вимагала перебувати в пості...

Робота в офісі та порушення постави

Історія пацієнта Лілія (36 років) прийшла на консультацію в «Амбулаторію спини» зі знімками МРТ поперекового відділу, де були діагностовані спондилез, міжхребцеві грижі хребта сегментів L3-L4 і L5-S1...

Спецпропозиція

Знижка 100%

за записом онлайн Оболонь Сканування постави + Консультація БЕЗКОШТОВНО

Лише 4 дн., до 16.12.2018

*

Надішліть своє повідомлення