• Режим роботи
 • Пн-Пт 8:00-21:30
  Сб-Нед 8:00-21:00

Болі у верхній частині спини

"Амбулаторія спини" гарантує усунення больової симптоматики та наслідків захворювання при дотриманні умов лікування.

Заняття за методикою, розробленою “Амбулаторія спини”, дозволяють надовго позбутися від болю у верхній частині спини, яка з’являється між лопаток, близько лопаток, уздовж хребетного стовпа до шиї.

Про симптом

У верхній частині спини знаходяться найважливіші органи людини, які іннервуються нервовими закінченнями, які виходять з спинномозкового каналу хребта. Порушення іннервації (передачі сигналів) органів може призвести до збоїв роботи серцевого м’яза, легенів, травної системи.

Часто біль у верхній частині спини пов’язують з пошкодженням зв’язок або м’язів, які прикріплюються до хребців – такі пошкодження виникають під час нахилів, кидання предметів або скручування тулуба. Біль у верхній частині спини приносить більше дискомфорту, ніж в нижній частині і викликає більше тривоги. Травми або дистрофічні явища (остеохондроз) є найбільш поширеною причиною болю у верхній частині спини.

Біль у верхній частині спини може іррадіювати (передаватися) до плечей, рук, до грудної клітки.

 

Симптоми проблем у верхній частині спини:

 • Оніміння, поколювання і обмеження рухів рук, пальців.
 • Раптова слабкість.
 • Утруднення у виконанні амплітудних рухів в плечах, ліктях, кистях.
 • Спазм м’язів або біль під час глибокого вдиху.
 • Біль у шиї і плечах під час нахилу голови вперед.
 • Порушення постави.
 • Сильний біль в шиї, грудній клітці, руках.
 • Зміни в роботі кишечника.
 • Тахікардія.
 • Порушення циклу дихання.
 • Біль у спині, яка супроводжується лихоманкою і втратою ваги.
 • Почуття напруженості / тяжкості (спазмів) м’язів після пробудження вранці.
 • Раптове напруга в шиї, спині, руках або ногах.

 

Грудний відділ хребта є найменш рухомим відділом хребта, де рухливість обмежується з’єднанням хребців з ребрами, особливо в порівнянні з шийним або поперековим відділами. Відсутність достатньої мобільності призводить до застійних процесів в тканинах і дисках хребта. Це створює передумови для формування протрузий, міжхребцевих гриж, остеохондрозу.

Нерідко біль у верхній частині спини пов’язана з виникненням симптомів вегетосудинної дистонії (ВСД). Також болі в області серця, грудей, шиї і плечах, тахікардія, підвищений тиск є наслідком дистрофічних процесів і утисків у верхній частині хребта.

Не знайшли потрібну інформацію?

Замовте зворотній дзвінок лікаря з консультацією

Діагностика болю у верхній частині спини

Для діагностики болю у верхній частині спини використовують МРТ або КТ. За результатами досліджень лікар “Амбулаторії спини” проведе консультацію і складе індивідуальну програму лікування.

Лікування проблем у верхній частині спини

В “Амбулаторії спини” використовується безмедикаментозне лікування болю в спині.

Лікування дозволяє зняти больові симптоми вже після перших комплексних занять ЛФК, масажем, кінезіотерапії (ВКТ).

Під час індивідуальних занять під наглядом лікаря і реабілітолога організм самостійно регулює процес лікування за допомогою правильного дихання і повільних рухів.

“Амбулаторія спини” гарантує усунення больової симптоматики у верхній частині спини і наслідків захворювань хребта при дотриманні умов лікування.

Відгуки наших клієнтів

Історії одужання

Корекція постави

Історія пацієнта Сергій В. прийшов на первинну консультацію в наш центр зі скаргами на порушення постави і періодичні тягнуть болі в плечах і шиї. Незважаючи на досить активний спосіб життя, заняття ...

Міжхребцева грижа

Історія пацієнта Анатолій Михайлович, 59 років, прийшов Центр за рекомендацією дочки Олександри, яка вже пройшла курс з відновлення хребта. Олександра придбала для свого батька одне з акційних пропоз...

Біль у спині

Історія пацієнта Анатолій звернувся в «Амбулаторію спини» для корекції постави. Сколіотична постава сформувалася в результаті «сидячого» способу життя. Робота програмістом вимагала перебувати в пості...

Робота в офісі та порушення постави

Історія пацієнта Лілія (36 років) прийшла на консультацію в «Амбулаторію спини» зі знімками МРТ поперекового відділу, де були діагностовані спондилез, міжхребцеві грижі хребта сегментів L3-L4 і L5-S1...

Спецпропозиція

Знижка 100%

за записом онлайн Оболонь Сканування постави + Консультація БЕЗКОШТОВНО

Лише 4 дн., до 16.12.2018

*

Надішліть своє повідомлення