Тренуємо спину вдома

  Якщо Ви пройшли одну з наших програм, Ваше самопочуття значно покращилося, Ви зможете досягти значної ремісії при хронічному перебігу захворювання (міжхребцева грижа, протрузія хребта, остеохондроз, радикуліт, ішіалгія).

  У той же час робота, домашні турботи, стреси, малорухливий спосіб життя можуть негативно впливати на досягнутий результат з часом.

  Щоб виключити рецидив, достатньо виконувати рекомендації, які передасть наш лікар на завершальній консультації. Однією з таких рекомендацій є індивідуальна програма для домашніх занять. Скласти програму, навчитися нескладним вправам Вам допоможе функціональний тренінг.

  Ви можете записатися на тренінг відразу після завершальній консультації. Тренінг триває 60-90 хвилин. Реабілітолог навчить Вас вправам, підібраним індивідуально, з урахуванням Вашого стану і способу життя. Запропонує оптимальний графік домашніх занять.

  Якщо Ви не проходили наш курс, але плануєте самостійно займатися вдома, Вам знадобиться пройти первинну консультацію у лікаря, який вивчивши історію і поточний стан запропонує безпечні варіанти вправ для домашніх занять. Після консультації Ви зможете пройти тренінг з одним з наших реабілітологів, де Вам продемонструють і навчать призначеним вправам, складуть умовний графік домашніх занять на початковий період.

  Для запису на тренінг або на консультацію Ви можете звернутися до адміністратора після занять або по телефону: 044 223-55- 62 , 067 465-55-62 , 099 533-95-63


   Спецпропозиція

   Знижка 39%

   за записом Онлайн 3D Сканування ОБОЛОНЬ + Консультація 249 гривень

   Лише 4 дн., до 22.02.2019

   *

   Відгуки наших клієнтів

   Відправте повідомлення
   • jivosite
   • phone