Симптоми болю в спині

  Одним з основних показників, який сигналізує про порушення у функціях або системах організму є поява болю.

  Біль – це особливий вид чутливості, який виникає внаслідок впливу патогенних подразників і характеризується суб’єктивно неприємними відчуттями, найчастіше супроводжується значними змінами в роботі всього організму. Біль може бути періодичної або хронічної. Хронічний біль відчувається протягом тривалого часу (більше 6 тижнів). Біль може турбувати тривало або з деяким інтервалом і ділиться на притуплену або гостру.

  Відчуття болю приносять різні агенти. Залежно від видів болю такі агенти сигналізують про реальну або потенційну небезпеку для здоров’я людини. Такі больові сигнали мобілізують організм в боротьбі з патогенним агентом і створюють оборонне обмеження деяких функцій пошкодженого болем органу:
  – мобілізація організму для захисту від патогенного агента – важлива і захисна рефлекторна реакція, спрямована на звільнення або на максимально можливе обмеження від дії фактора (ів), що заподіює (їх) біль.
  – обмеження функції органу або організму в цілому (патологічний приклад: компенсаторні ротації суглобів як наслідок обмеження руху в місцях локалізації болю починаючи зі стопи, що впливає на баланс колінного, тазостегнового суглобів і т.д.).

  Патогенний значення болю.
  Біль нерідко є причиною і / або компонентом розвитку багатьох хвороб і хворобливих станів (наприклад, біль в результаті травми може викликати шок і спровокувати його розвиток; біль при запаленні нервових закінчень обумовлює порушення функції тканин і органів, розвиток загальних реакцій організму: підвищення або зниження артеріального тиску, порушення функцій серця, нирок).

  Біль (або тяжкість) в грудній клітці часто не пов’язана з кардіологічними проблемами. Багато пацієнтів, які консультуються у кардіолога щодо інфарктних симптомів страждають насправді блокадою реберних хребців.

  І, навпаки, не виявлена ​​виразка шлунка може призводити до болю в районі переходу грудного і поперекового відділів хребта, а захворювання печінки віддавати болем у правому плечі.

  Нерідко захворювання тазостегнового суглоба віддають болем в ногу і коліно. Скарги про болі в хребті дуже часто, в залежності від місця розташування порушених нервових закінчень, перенаправляються в віддалені області, наприклад на зовнішню сторону стопи, на великий суглоб великого пальця ноги або на підошву. Зміни в шийних хребцях можуть віддавати в кінчики пальців або зап’ясті.

  Оцінка больової симптоматики ускладнюється тим, що сприйняття болю дуже індивідуально – то відчуття, яке для однієї людини є легкою тягне болем, для іншого – є відчуттям, яке важко терпіти.

  У людей нечутливих до болю виникає загроза того, що проблема може бути занадто пізно розпізнає. Щоб уникнути несвоєчасного виявлення хвороби рекомендується звертати увагу на вторинні симптоми виникнення захворювань: обмеження рухливості суглобів, набряки або защемлення, порушення режиму сну і відпочинку.


   Спецпропозиція

   Знижка 39%

   за записом Онлайн 3D Сканування ОБОЛОНЬ + Консультація 249 гривень

   Лише 4 дн., до 22.02.2019

   *

   Відгуки наших клієнтів

   Відправте повідомлення
   • jivosite
   • phone