Що спричиняє біль у нижній частині спини?

  Надрив м’язів:

  Найпоширеніша причина – тривалий біг або підйом сходами без підготовки, навантаження від піднімання важких предметів, катання на лижах, сон у незручному положенні – тобто будь які ситуативні навантаження, після яких Ви можете відчувати гострий біль у нижній частині спини.
  За таких обставин быль може виникнути внаслідок перенапруження та пошкодження м’язів. Надрив м’язів є найпоширенішою причиною болю у нижній частині спини.
  Лікар вивчить історію захворювання, проведе функціональну діагностику у вигляді тестування та визначить міру пошкодження м’язів. Складе програму фізичної терапії та масажу.
  М’язовий біль найчастіше зникає за 3-4 дні після нескладної програми лікування, у деяких випадках, може тривати і 3-4 тижні, в залежності від обставин та міри пошкодження тканин.
  ****************************************************

  Біль, пов’язаний зі змінами у спинальних структурах:

  Якщо після тестування м’язів визначиться, що біль НЕ є наслідком надриву м’язів, то наступним етапом лікар перевіряє чи пов’язаний біль з проблемами у структурах хребта. Джерела болю у нижньому відділі спини, пов’язані з хребтом, можуть бути наступними:
  – Грижі міжхребцевих дисків поперекового відділу хребта
  – Біль у хребцевих суглобах
  – Дисфункція крижово-клубового суглобу
  На додаток до тестів для виявлення надриву м’язів існує ціла ланка тестів, які можуть бути використані для визначення, чи пов’язаний біль у нижній частині спині зі спинальною структурою. Наприклад, Ваш лікар може виконувати будь-яку з наступних дій:
  – Тест на піднімання ноги
  – Перевірка рефлексів
  – Неврологічне дослідження
  Крім того, Ваш лікар може дослідити наявні знімки МРТ, КТ, рентген, щоб знайти проблему у структурах хребта. Або направить Вас на таке дослідження.
  ***************************************************

  Біль у нижньому відділі спини, спричинений розладами внутрішніх органів:

  Якщо надрив м’язів або проблема зі спинальними структурами не підтвердилася, Ваш лікар, швидше за все, зверне увагу на роботу внутрішніх органів. Інколи біль у нижній частині спини може бути спровокований проблемами внутрішніх органами, у тому числі:
  – Камені в нирках
  – Інфекція нирок
  – Гінекологічні розлади
  – Панкреатит
  Біль у нижній частині спини зліва може сильно відрізнятись в залежності від органу. З огляду на це, важливо знати всю Вашу медичну історію, щоб визначити, який саме орган провокує виникнення болю. У процесі можуть використовуватися додаткові дослідження – рентген, КТ, УЗІ, аналіз крові.
  Сподіваємося, що наведена інформація допоможе Вам краще розуміти дії свого лікаря, що, у свою чергу, зможе значно прискорити шлях до здоров’я.
  За появи болю у нижній частині спини отримайте консультацію лікаря у центрах фізичної терапії та масажу «Амбулаторія спини» (Оболонь-Позняки-Теремки-2):
  067 465 55 62
  099 533 95 63
  044 223 55 62

   Спецпропозиція

   Знижка 39%

   за записом Онлайн 3D Сканування ОБОЛОНЬ + Консультація 249 гривень

   Лише 4 дн., до 29.03.2019

   *

   Відгуки наших клієнтів


   Наші Центри на карті Києва:    Оболонь - перейти     Позняки - перейти     Теремки-2 - перейти     Троєщина - перейти
   Наші Центри на карті Луцька:     перейти