• Режим роботи
 • Пн-Пт 8:00-21:30
  Сб-Нед 8:00-21:00

Про «Кiпарис»

  Методика без болю в спині?

  Сучасні умови навколишнього середовища змушують нас миритися з їх негативним впливом (малорухливість, нераціональне харчування, стрес, шкідливі звички та інше). Методика і пристрій «Кипарис», розроблені і запатентовані академіком матн Пекур Володимиром Петровичем створюють абсолютно протилежні умови. Умови, при яких повертаються втрачені функції організму, повертається здоров’я людини. Основний принцип методики полягає в природної здатності організму до самовідновлення.

  В основі головного принципу – принципи свідомості, дихання, руху і природної пульсації. Ці принципи нам добре відомі – тому, навчання методиці і самі заняття з легкістю сприймаються в будь-якому віці.

  Умовно, лікування хребта на пристрої «Кипарис» можна розділити на три етапи:

  1) Етап розслаблення.

  Виконується на пристрої Кипарис в вихідному, розслабленому положенні лежачи на спині. Рухи дуже повільні, без навантажень і стороннього ваги. Контролюється процес дихання. Рухи симетрично збалансовані для м’язів всього тіла.
  Мета етапу: максимально розслабитися, потягнутися, зняти напругу з м’язів спини, підготувати суглоби до наступного етапу.

  2) Етап корекції.

  Особливості пристрою «Кипарис» і повільні рухи дозволяють усувати підвивихи хребетних суглобів (зміщення хребців). У процесі корекції знижується тиск на міжхребетні диски в шийному, грудному, поперековому відділах хребта. Звільняються від надмірного тиску нервові закінчення, кровоносні судини хребта. Кисень і необхідні речовини вчасно доставляються в тканини спини. Налагоджуються обмінні процеси.

  3) Етап закріплення. 

  Після етапів розслаблення і корекції виникає необхідність в закріпленні отриманого ефекту і створенні м’язового корсету. На цьому етапі руху і навантаження залишаються колишніми. Ефект досягається за рахунок систематичних занять, додавання деяких допоміжних рухів в програму.

  Так само, як хвороба виникає в окремому органі і поступово поширюється на весь організм, так і вплив методики і пристрої Кипарис “повертаючи здоров’я хребта поширюється на інші органи і тканини – що дає необхідний лікувальний результат для всього організму.

  “Амбулаторія спини” пропонує кращі умови для лікування хребта. Наш центр повністю обладнаний, у нас чудові реабілітологи. Ми вивчимо Вашу історію хвороби, знімки, проведемо функціональну діагностику, складемо індивідуальну комплексну програму лікування, яка буде включати як заняття на “Кипарисі”, так і комплексно-терапевтичний масаж.

  Ми проводимо тренінги з реабілітації та надаємо рекомендації для самостійних занять.


   Спецпропозиція

   Знижка 100%

   за записом онлайн Оболонь Сканування постави + Консультація БЕЗКОШТОВНО

   Лише 4 дн., до 14.12.2018

   *

   Відгуки наших клієнтів

   Надішліть своє повідомлення