А Ваша шия хрустить?

  Дізнайтесь, коли з хрустом у шиї потрібно звернутись до лікаря.

  Коли Ви вперше відчули, що щось хруснуло у шиї, або хруст почав з’являтись час від часу – слушна думка – дізнатись, що саме відбувається у шийному відділі хребта, звернувшись до лікаря. Особливо, коли хруст супроводжується одним з наступних симптомів:
  • Біль або Набряк. Такі симптоми під час хрусту або як наслідок можуть свідчити про запальний процес у хребцевих суглобах шиї або, навіть, про остеоартрит суглобів шийного відділу хребта.
  • Хруст, який з’явився нещодавно після ДТП, падіння або травми – що може свідчити про певні зміни в структурі хребта.
  • Постійний хруст шиї внаслідок певного природного руху шиєю, особливо, якщо це супроводжується больовим відчуттям. Це може свідчити про проблеми в суглобах.
  • Хруст у шиї, який з’явився після операції на шийному відділі хребта. Зазвичай, це не може одразу свідчити про проблему, але, краще повідомити лікаря про такі наслідки операції.
  °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Є й такі, хто досить часто навмисно хрустить шиєю, внаслідок звички або для розслаблення шийного відділу. Останні висновки наукових дослідів щодо залежності появи артриту суглобів у тих, хто доволі часто хрустить пальцями – говорять про те, що такої залежності не існує. Подібні дослідження щодо суглобів хребців шийного відділу хребта не проводились. Але за аналогією можна стверджувати, що хруст у шиї також не буде мати наслідків. Якщо Ви маєте больові відчуття або стурбованість щодо болю у  шиї – щоб отримати повну інформацію стосовно свого стану – зверніться до лікаря “Амбулаторія спини” вже сьогодні.

   Спецпропозиція

   Знижка 39%

   за записом Онлайн 3D Сканування ОБОЛОНЬ + Консультація 249 гривень

   Лише 4 дн., до 29.03.2019

   *

   Відгуки наших клієнтів


   Наші Центри на карті Києва:    Оболонь - перейти     Позняки - перейти     Теремки-2 - перейти     Троєщина - перейти
   Наші Центри на карті Луцька:     перейти