• Режим роботи
  • Пн-Нд 8:00-21:00
  • Київ: Оболонь, Позняки, Троєщина, Теремки-2. Луцьк
Київ: Оболонь Позняки Троєщина Теремки-2. Луцьк
Київ: Новий центр на Ломоносова, 46/1! ☆☆ Новий Центр на О. Пчілки, 6! ☆☆ Новий Центр на Градинській, 3! ☆☆☆ 1 березня відкриття - Новий Центр в Луцьку! ☆☆ 25 березня відкриття - Новий Центр в Чернігові!

Хворобивід яких ми лікуємо

Хвороба - це відповідь організму на фактори впливу навколишнього середовища, способу життя людини. Характеризується частковою або повною відсутністю функціонування систем або органів людини.

Записатися на консультацію

Хвороби

  Болі в спині, болі в м’язах і суглобах виникають у кожної людини.

  Болі з’являються як під час занять фітнесом, ігровими видами спорту, так і у людей, які ведуть малорухливий спосіб життя.   Причина появи болю в обох випадках – перенавантаження. Перенавантаження можна назвати будь-який рух, яке ви виконуєте без попередньої підготовки.

  Так, пробіжка без підготовки на коротку або довгу дистанцію на завтра позначиться появою болю в м’язах ніг. А тривале сидіння в статичному положенні перед комп’ютером буде перенавантажувати м’язи спини, які ми використовуємо для підтримки звичного положення тіла на стільці.

  Здавалося б, коли тіло не в русі, то м’язи не повинні перенапружуватися, як і при активних заняттях спортом.

  Справа в тому, що будь-яка позиція тіла створюється і утримується м’язами. М’язи працюють завжди! Відсутність достатньої тренованості призводить до того, що м’язам не вистачає часу для відновлення. Вони швидше і частіше втомлюються. Така “втома” характеризується внутрішніми ушкодженнями м’язової і зв’язкової тканини, запаленнями, набряками.

  Розтягування м’язів, зв’язок, сухожиль, пошкодження хрящевидной тканини в суглобах відображаються на роботі опорно-рухового апарату. Незначні больові симптоми мало привертають нашу увагу до тих пір, поки біль не стає постійною і гострою (хронічної). Хронічний біль свідчить про поточний захворюванні.

  Запишіться сьогодні на консультацію в “Амбулаторію спини”!

  Лікар проведе огляд, функціональну діагностику роботи м’язів і суглобів, вивчить історію захворювання. Запропонує індивідуальну програму.   Комплексна програма реабілітації відновить функції опорно-рухового апарату і здоров’я всього організму.   Ви в повній мірі зможете займатися спортом, фітнесом, у Вас покращиться постава, зникне втома, покращиться загальне самопочуття.

 

 

 

Відгуки наших клієнтів

Історії одужання

Корекція постави

Історія пацієнта Сергій В. прийшов на первинну консультацію в наш центр зі скаргами на порушення постави і періодичні тягнуть болі в плечах і шиї. Незважаючи на досить активний спосіб життя, заняття ...

Міжхребцева грижа

Історія пацієнта Анатолій Михайлович, 59 років, прийшов Центр за рекомендацією дочки Олександри, яка вже пройшла курс з відновлення хребта. Олександра придбала для свого батька одне з акційних пропоз...

Біль у спині

Історія пацієнта Анатолій звернувся в «Амбулаторію спини» для корекції постави. Сколіотична постава сформувалася в результаті «сидячого» способу життя. Робота програмістом вимагала перебувати в пості...

Робота в офісі та порушення постави

Історія пацієнта Лілія (36 років) прийшла на консультацію в «Амбулаторію спини» зі знімками МРТ поперекового відділу, де були діагностовані спондилез, міжхребцеві грижі хребта сегментів L3-L4 і L5-S1...

Відправте повідомлення
  • jivosite
  • phone