• Режим роботи
  • Пн-Нд 8:00-21:00
  • Київ: Оболонь, Позняки, Троєщина, Теремки-2. Луцьк
Київ: Оболонь Позняки Троєщина Теремки-2. Луцьк
Київ: Новий центр на Ломоносова, 46/1! ☆☆ Новий Центр на О. Пчілки, 6! ☆☆ Новий Центр на Градинській, 3! ☆☆☆ 1 березня відкриття - Новий Центр в Луцьку! ☆☆ 25 березня відкриття - Новий Центр в Чернігові!

Поперековий остеохондроз

"Амбулаторія спини" гарантує усунення больової симптоматики та наслідків захворювання при дотриманні умов лікування.

Про захворювання

Поперековий остеохондроз може виражатися в гострого болю в поперековому відділі хребта. Як і при шийному, грудному остеохондрозі основною причиною захворювання є малорухомий спосіб життя при ситуативних фізичних перенавантаження – тривале сидіння в офісі або автомобілі, стояння, підняття і переміщення важких предметів. Остеохондроз часто виникає при сколіозах, коли в результаті викривлення хребта деформуються м’які тканини міжхребцевих дисків, хрящова тканина суглобів хребта.

Остеохондроз – це процес руйнування хрящової тканини суглобів хребта. У процесі руйнування хряща і прямого зіткнення кісткової тканини в суглобі формуються запальні процеси, остеофіти (нарости на краях кістки). Наслідки запального процесу – набряк, підвищення температури в околопозвоночних (паравертебральних) тканинах. Скорочення і гіпертонус м’язів, який створює функціональний блок для рухливості поперекового відділу.

 

 

 

 

Симптоми поперекового остеохондрозу

В процесі захворювання також можливі ускладнення для нервової системи, обмеження сідничного нерва, нервів поперекового відділу – що призводить до оніміння, парезів стопи, болі в сідничних м’язах і в м’язах стегна як під час пересування, так і в статичному положенні.

Рухливість в поперековому відділі (повороти, скручування, нахили) стає обмеженою. Управління нижніми кінцівками стає утрудненим через гострого больового синдрому.

 

При хронічному остеохондрозі можливі ускладнення у вигляді появи міжхребцевих гриж і протрузій, зміщення хребців (туберкульоз).

Не знайшли потрібну інформацію?

Замовте зворотній дзвінок лікаря з консультацією

Діагностика поперекового остеохондрозу

Позбутися від остеохондрозу попереку можна при правильній діагностиці та індивідуальному підході до лікування. Все це Ви знайдете в “Амбулаторії спини”.

Зверніться до лікаря для функціональної діагностики та консультації. При необхідності лікар надасть направлення на МРТ, щоб уточнити діагноз.

Лікування остеохондрозу в попереку

Найчастіше при таких симптомах призначається рухова гімнастика, ЛФК – відновна кінезіотерапія (ВКТ), витяжка хребта з відновленням функцій глибоких м’язів спини, масаж (за погодженням з лікарем).

Потрібно знати, що знеболюючі засоби, блокади – є тимчасовим заходом в лікуванні хребта.

Кращий засіб в лікуванні опорно-рухового апарату – лікування рухом.

Запишіться на консультацію сьогодні, щоб зняти біль в поперековому відділі хребта, в ногах. Пройдіть швидку і ефективну програму відновлення функцій хребта в “Амбулаторії спини”.

Відгуки наших клієнтів

Історії одужання

Корекція постави

Історія пацієнта Сергій В. прийшов на первинну консультацію в наш центр зі скаргами на порушення постави і періодичні тягнуть болі в плечах і шиї. Незважаючи на досить активний спосіб життя, заняття ...

Міжхребцева грижа

Історія пацієнта Анатолій Михайлович, 59 років, прийшов Центр за рекомендацією дочки Олександри, яка вже пройшла курс з відновлення хребта. Олександра придбала для свого батька одне з акційних пропоз...

Біль у спині

Історія пацієнта Анатолій звернувся в «Амбулаторію спини» для корекції постави. Сколіотична постава сформувалася в результаті «сидячого» способу життя. Робота програмістом вимагала перебувати в пості...

Робота в офісі та порушення постави

Історія пацієнта Лілія (36 років) прийшла на консультацію в «Амбулаторію спини» зі знімками МРТ поперекового відділу, де були діагностовані спондилез, міжхребцеві грижі хребта сегментів L3-L4 і L5-S1...

Спецпропозиція

Знижка 39%

за записом Онлайн 3D Сканування ОБОЛОНЬ + Консультація 249 гривень

Лише 4 дн., до 22.02.2019

*

Відправте повідомлення
  • jivosite
  • phone