• Режим роботи
 • Пн-Нд 8:00-21:00
 • Київ: Оболонь, Позняки, Троєщина, Теремки-2. Луцьк
Київ: Оболонь Позняки Троєщина Теремки-2. Луцьк
Київ: Новий центр на Ломоносова, 46/1! ☆☆ Новий Центр на О. Пчілки, 6! ☆☆ Новий Центр на Градинській, 3! ☆☆☆ 1 березня відкриття - Новий Центр в Луцьку! ☆☆ 25 березня відкриття - Новий Центр в Чернігові!

Лікування остеохондрозу в Києві

"Амбулаторія спини" гарантує усунення больової симптоматики та наслідків захворювання при дотриманні умов лікування.

Про захворювання

Остеохондроз – дистрофічне ушкодження тканин, які характеризуються ураженням міжхребцевих дисків, прилеглих суглобових поверхонь і тіл хребців, зв’язок хребта. Як і в будь-якому суглобі організму, в хребцях або фасеточних суглобах протягом життя відбуваються дистрофічні зміни, зумовлені природним старінням. Найпоширенішою причиною остеохондрозу є зменшення товщини міжхребцевих дисків через природного зносу, дегідратації, через виникнення гриж міжхребцевих дисків, протрузий або внаслідок хірургічного втручання з видалення міжхребцевих гриж, протрузій. Зменшення висоти міжхребцевих дисків хребта всього на кілька міліметрів призводить до збільшення навантаження на фасеточні суглоби в кілька разів. Тиск на міжхребцеві диски збільшується при наявності зайвої ваги, погано тренованою підтримуючої мускулатури, остеопорозу. У сегментах хребта, що зазнають перенавантаження виникають остеофітние реакції (відкладення солей). У фасеткових суглобах під впливом тиску, різких рухів в хрящах з’являються мікротравми, розриви. Деякі речовини, які повинні виводитися з організму, не переробляються залишаючись в тканинах суглобів. Ці “залишки” формують новоутворення на тілі хребців, що знову призводить до пошкоджень і обмеження функціональності хрящевидной тканини між хребців. Скорочення функціональності суглобів хребта і накопичення “зайвої” тканини в спинномозковому каналі і в міжхребцевих отворах призводять до тиску на спинний мозок і нервові “корінці”, що, в свою чергу, призводить до виникнення больових симптомів.

Симптоми остеохондрозу

 • Болі в спині, що з’являються при навантаженнях
 • Болі з’являються вранці, відразу після підйому, коли хребет після тривалого відпочинку відчуває вагу власного тіла, який чинить тиск на хворі, зношені міжхребетні диски
 • Тривалий біль в спині або шиї, яка наростає при вимушеному положенні в одній позі
 • Болі в спині при нахилах вперед і назад
 • Біль в попереку, дискомфорт і хворобливість при розгинанні
 • Біль, яка віддає в куприк, кінцівки, в органи малого тазу
 • Простріли і порушення чутливості в кінцівках
 • Гіпотрофія
 • Гіпотонія
 • Слабкість м’язів, які иннервируется нервами спини
 • Зниження рефлексів, оніміння, мурашки, поколювання, відчуття зябкости в кінцівках
 • Простріли в спині, після переохолодження або перенапруги м’язів хребта

Не знайшли потрібну інформацію?

Замовте зворотній дзвінок лікаря з консультацією

Діагностика остеохондрозу

При появі симптомів болю в спині, гострого болю в спині або при тривалій болю в спині необхідно записатися на консультацію до невролога. На консультації буде проведена діагностика хребта. Лікар проведе огляд, вивчить історію хвороби і причини виникнення болю в спині. Випише напрямок на МРТ (знімок одного або декількох відділів хребта). Складе програму лікування остеохондрозу.

Лікування остеохондрозу в Києві

У програму може включатися лікувальна фізкультура, відновна кінезіотерапія, комплексно-терапевтичний масаж. Медикаментозне лікування НЕ є повноцінним при лікуванні остеохондрозу. Для відновлення обмінних процесів в глибоких тканинах хребта потрібно щадна рухова активність на тренажері для витягування і зміцнення м’язів хребта. Діагноз “остеохондроз”, “генералізований остеохондроз” (поширений остеохондроз на всі відділи хребта) ставить лікар після огляду на консультації, направлення на МРТ або рентген теж виписує лікар. Не займайтеся самолікуванням.

Відгуки наших клієнтів

Історії одужання

Корекція постави

Історія пацієнта Сергій В. прийшов на первинну консультацію в наш центр зі скаргами на порушення постави і періодичні тягнуть болі в плечах і шиї. Незважаючи на досить активний спосіб життя, заняття ...

Міжхребцева грижа

Історія пацієнта Анатолій Михайлович, 59 років, прийшов Центр за рекомендацією дочки Олександри, яка вже пройшла курс з відновлення хребта. Олександра придбала для свого батька одне з акційних пропоз...

Біль у спині

Історія пацієнта Анатолій звернувся в «Амбулаторію спини» для корекції постави. Сколіотична постава сформувалася в результаті «сидячого» способу життя. Робота програмістом вимагала перебувати в пості...

Робота в офісі та порушення постави

Історія пацієнта Лілія (36 років) прийшла на консультацію в «Амбулаторію спини» зі знімками МРТ поперекового відділу, де були діагностовані спондилез, міжхребцеві грижі хребта сегментів L3-L4 і L5-S1...

Спецпропозиція

Знижка 39%

за записом Онлайн 3D Сканування ОБОЛОНЬ + Консультація 249 гривень

Лише 4 дн., до 22.02.2019

*

Найчастіші
запитання

На сайті прочитала, що у вас потрібно займатися практично щодня протягом трьох-дев'яти тижнів. Навіщо так часто і так довго? пс: у мене грудної і шийний остеохондроз, але турбує тільки шия, таке відчуття, що здавлює судини, і іноді, особливо після сну не можу повернути або опустити шию вправо.

Дякуємо за питання. Щоденні заняття обумовлені природними біоритмами людини – кожен день організм повинен рухатися, отримувати їжу і відпочинок. Щоденним графіком ми не тільки домагаємося максимального відгуку організму на стимуляцію, але і привчаємо його вчасно і постійно реагувати і коригувати зміни в природному стані хребта.

Практично сидячим способом життя і тим, що ми НІКОЛИ вчасно не звертаємо увагу на попередження, які подає нам наша спина, ми підсвідомо придушуємо здатність організму до відновлення. Наші центри не зацікавлені в створенні бази «постійних» клієнтів, як це практикують багато неврологічні клініки, розтягуючи, наприклад, процес лікування остеохондрозу на кілька років з обов’язковим відвідуванням певної кількості фахівців 2-3 рази на рік.

В якійсь мірі ми поділяємо позицію таких клінік, засновану, в першу чергу, на бажанні самого пацієнта «отримати здоров’я швидко, зараз і сьогодні – таким чином пацієнт і отримує сьогодні» прості знеболюючі або ж «приємні масажі», не усвідомлюючи, що структурні патології виправити за допомогою медикаментів, ін’єкцій, масажів і т.п. – неможливо.

Біль у спині, біль в шиї, груді, попереку обов’язково повернеться, і знову ви будете готові «витратити на лікування максимум два дні». Тому, часто нашими пацієнтами стають ті, які випробували вже досить видів і методів лікування і, нарешті, взяли самі відповідальність за своє здоров’я, готові один раз і назавжди впоратися зі своєю хворобою. Бажаю Вам теж прийняти правильне рішення при виборі методу лікування остеохондрозу!

Відправте повідомлення
 • jivosite
 • phone