• Режим роботи
 • Пн-Нд 8:00-21:00
 • Київ: Оболонь, Позняки, Троєщина, Теремки-2. Луцьк
Київ: Оболонь Позняки Троєщина Теремки-2. Луцьк
Київ: Новий центр на Ломоносова, 46/1! ☆☆ Новий Центр на О. Пчілки, 6! ☆☆ Новий Центр на Градинській, 3! ☆☆☆ 1 березня відкриття - Новий Центр в Луцьку! ☆☆ 25 березня відкриття - Новий Центр в Чернігові!

Хвороба Бехтерева (Анкілозуючий спондилоартрит)

"Амбулаторія спини" гарантує усунення больової симптоматики та наслідків захворювання при дотриманні умов лікування.

Про захворювання

Хвороба Бехтерева (Ревматоїдний Спондиліт / Анкилозірующий Спондиліт) – захворювання, яке викликає запалення в хребті – викликає біль і скутість в спині, в результаті запалень в крижово-клубової, хребетних і реберно-хребетних суглобах. В процес захворювання втягуються внутрішні органів (серце, нирки, легені). Наслідки запалень формують середовище для зрощування (анкілозу).

  Хвороба Бехтерева – це захворювання, симптоми якого можуть з’явитися у віці від 15 років. Через втрату еластичності зв’язок і рухливості суглобів руху стають більш болючими і важкими.

Захворювання починається з крижів і клубової кістки, поширюється на поперековий відділ хребта і прогресує в верхню частину спини, грудну клітку і шию. На останній стадії захворювання відбувається повне окостеніння хребетних суглобів. Наслідки окостеніння можуть відображатися на ребрах, обмежуючи рухливість і обсяг грудної клітини, що призводить до утруднення процесу дихання.

  Артрити периферичних суглобів (тазостегновий суглоб, плечовий суглоб, коліна і голеностоп) діагностуються у більшої половини пацієнтів з АС, і можуть свідчити про діагноз і розвитку Хвороби Бехтерева.

Згідно з останніми дослідженнями хвороба Бехтерева має тенденцію до розвитку в сім’ях і діагностується в три рази частіше у чоловіків, ніж у жінок. При Хворобі Бехтерева можуть виникати небезпечні для життя ускладнення. Такі ускладнення становлять найбільшу небезпеку для ураження серця і аорти – у 20% хворих з’являється задишка, виникають загрудінні болю і проблеми в роботі серця. У третини пацієнтів захворювання призводить до хронічної ниркової недостатності. Зменшення рухливості грудної клітини сприяє розвитку легеневих захворювань.  

 

Симптоми Хвороби Бехтерева (АС)

 • На початку захворювання у половини пацієнтів запалюються очі (почервоніння і відчуття “піску в очах»), зберігається більш висока температура тіла
 • Періодичні болі в поперековому відділі хребта, як правило, найбільш гострі вранці
 • Біль в попереку після тривалої бездіяльності (після сну)
 • Поперековий біль супроводжується набряком і болючістю одного або декількох суглобів
 • Жорсткість і обмеження рухливості поперекового відділу хребта
 • Біль під час дихання і обмеження розширення грудної клітки під час дихання
 • Супутній артрит в плечових, колінних, тазостегнових суглобах і гомілкостопі
 • Кіфоз (викривлення хребта) на просунутій стадії, обумовлений хронічною сутулістю
 • Деформація тазостегнового суглоба з обмеженням функціональності суглоба
 • Загальна втома, відсутність апетиту, лихоманка, втрата ваги

Не знайшли потрібну інформацію?

Замовте зворотній дзвінок лікаря з консультацією

Діагностика Хвороби Бехтерева

Діагностика Хвороби Бехтерева (Анкілозуючого спондиліту) відбувається методом вивчення історії хвороби пацієнта, за допомогою рентген і МРТ знімків. Направлення на аналізи.

Лікування хвороби

Основне правило в лікуванні хвороби Бехтерева – лікування потрібно починати при появі перших симптомів перш, ніж почнеться окостеніння запалених суглобів і всього хребта. Безмедикаментозне лікування виразкової хвороби шлунку в Амбулаторії спини направлено на уповільнення і зупинку окостеніння зв’язок хребта і зрощування міжхребцевих суглобів і дисків, відновлення обміну речовин і природної постави. Повільні руху і природне витягування хребта перешкоджає процесу “приростання” хребців один до одного, повертаючи природну гнучкість і мобільність. Правильне дихання під час занять допомагає максимально використовувати рухливість грудної клітини і зберігає нормальну ємність легенів Повільні руху зменшують біль і скутість в нижній частині спини і суглобах. Підтримують амплітуду рухливості суглобів і підвищують гнучкість спини Під час занять відбувається м’яке, безболісне розтягування м’язів і суглобів, без дискомфорту Формується звичка підтримувати правильну поставу – вертикальне положення хребта є однією з кращих звичок людини, що живе з АС Слід зазначити, що особливо важливо виконувати рекомендації щодня. Пацієнт повинен розуміти, що з кожним пропущеним днем ​​в суглобах формується нова частина кістки, яка буде обмежувати їх мобільність!

Відгуки наших клієнтів

Історії одужання

Корекція постави

Історія пацієнта Сергій В. прийшов на первинну консультацію в наш центр зі скаргами на порушення постави і періодичні тягнуть болі в плечах і шиї. Незважаючи на досить активний спосіб життя, заняття ...

Міжхребцева грижа

Історія пацієнта Анатолій Михайлович, 59 років, прийшов Центр за рекомендацією дочки Олександри, яка вже пройшла курс з відновлення хребта. Олександра придбала для свого батька одне з акційних пропоз...

Біль у спині

Історія пацієнта Анатолій звернувся в «Амбулаторію спини» для корекції постави. Сколіотична постава сформувалася в результаті «сидячого» способу життя. Робота програмістом вимагала перебувати в пості...

Робота в офісі та порушення постави

Історія пацієнта Лілія (36 років) прийшла на консультацію в «Амбулаторію спини» зі знімками МРТ поперекового відділу, де були діагностовані спондилез, міжхребцеві грижі хребта сегментів L3-L4 і L5-S1...

Спецпропозиція

Знижка 39%

за записом Онлайн 3D Сканування ОБОЛОНЬ + Консультація 249 гривень

Лише 4 дн., до 22.02.2019

*

Відправте повідомлення
 • jivosite
 • phone