• Режим роботи
 • Пн-Пт 8:00-21:30
  Сб-Нед 8:00-21:00

Грудний остеохондроз

"Амбулаторія спини" гарантує усунення больової симптоматики та наслідків захворювання при дотриманні умов лікування.

Про захворювання

Грудної остеохондроз – дистрофічні пошкодження тканин, які характеризуються ураженням міжхребцевих дисків, прилеглих суглобових поверхонь і тіл хребців, зв’язкового апарату хребта в грудному відділі хребта (на рівні хребців Th1-Th12).

Як і в будь-якому суглобі організму, в хребцях або фасеточних суглобах протягом життя відбуваються дистрофічні зміни, зумовлені природним старінням.

Найпоширенішою причиною грудного остеохондрозу є зменшення товщини міжхребцевих дисків через природного зносу, дегідратації, через виникнення гриж міжхребцевих дисків або внаслідок хірургічного втручання при видаленні міжхребцевих гриж, протрузій.

Іншою причиною грудного остеохондрозу є відсутність достатньої рухової активності верхній частині тіла.

Мала рухова активність не дозволяє забезпечувати достатній обмін речовин в тканинах хребта (міжхребцеві диски, хребетно-реберні і хребетні суглоби, зв’язки і фасції хребта).

Після ситуативних перенавантажень на краях хребців і суглобах залишаються солі, які призводять до подразнення і пошкоджень прилеглих тканин.

Остеохондроз розвивається по тканинах всього хребетного стовпа і раніше проявляється в місцях найбільш помірних метаболічних процесів – де обмежена рухливість. Грудний відділ хребта є найменш мобільним, так як міцно фіксується реберної кліткою.

 

Симптоми остеохондрозу грудного відділу

 • Болі в спині, що з’являються при навантаженнях або після них
 • Болі з’являються вранці, відразу після того, як встали, коли хребет після відпочинку відчуває вагу власного тіла, який чинить тиск на хворі, зношені міжхребетні диски
 • Тривала біль у грудях, печіння між лопаток, яка наростає при вимушеному положенні в одній позі
 • Біль, дискомфорт і хворобливість в грудях при кашлі або зевании
 • Простріли і порушення чутливості в верхніх кінцівках (плече, лікті, пальці)
 • Слабкість м’язів, які іннервуються нервами грудного відділу
 • Зниження рефлексів, оніміння, мурашки, поколювання, відчуття зябкости в руках, плечах
 • Простріли в спині після переохолодження або перенапруги м’язів хребта
 • Тахікардія
 • Головні болі

Не знайшли потрібну інформацію?

Замовте зворотній дзвінок лікаря з консультацією

Діагностика грудного остеохондрозу

При загальному характері змін в тканинах і суглобах хребта, грудної остеохондроз відрізняється тільки локалізацією больових відчуттів. У більшості випадків, ознаки остеохондрозу можуть бути присутніми також в поперековому і шийному відділах хребта (генералізований остеохондроз, полісегментарної або поширений остеохондроз). На консультації в «Амбулаторії спини» лікар визначить ступінь поширення остеохондрозу, обсяги і способи лікування, складе індивідуальну програму відновлення хребта.

Лікування грудного остеохондрозу в Києві

Ми НЕ рекомендуємо лікувати симптоми грудного остеохондрозу ін’єкціями або медикаментозно.

Знеболювання виправдано тільки при гострого болю в грудному відділі хребта.

Остеохондроз формується роками, з кожним роком тканини руйнуються все більше, навантаження на слабкий м’язовий корсет хребта зростає пропорційно на всі відділи. Медикаментозне лікування спрямоване на тимчасове знеболення при гострому грудному остеохондрозі, але не в змозі зробити м’язи спини сильними і витривалими.

У таких випадках потрібно оптимальна рухова активність – збалансовані фізичні навантаження, без перенавантажень під контролем лікаря. Природна рухова активність відновить обмінні процеси в тканинах хребта, “почистить” краю суглобів від солі, поверне мобільність хребетним суглобам.

Скористайтеся комплексної методикою “Амбулаторії спини”, яка перевірена часом і досвідом, щоб надовго забути про біль в спині і проявах остеохондрозу:

 • витягування і зміцнення хребта
 • комплексно-терапевтичний масаж
 • відновна кінезіотерапія
 • щоденний контроль і корекція програми лікарем і реабілітологом
 • рекомендації по режиму дня та харчування

Відгуки наших клієнтів

Історії одужання

Корекція постави

Історія пацієнта Сергій В. прийшов на первинну консультацію в наш центр зі скаргами на порушення постави і періодичні тягнуть болі в плечах і шиї. Незважаючи на досить активний спосіб життя, заняття ...

Міжхребцева грижа

Історія пацієнта Анатолій Михайлович, 59 років, прийшов Центр за рекомендацією дочки Олександри, яка вже пройшла курс з відновлення хребта. Олександра придбала для свого батька одне з акційних пропоз...

Біль у спині

Історія пацієнта Анатолій звернувся в «Амбулаторію спини» для корекції постави. Сколіотична постава сформувалася в результаті «сидячого» способу життя. Робота програмістом вимагала перебувати в пості...

Робота в офісі та порушення постави

Історія пацієнта Лілія (36 років) прийшла на консультацію в «Амбулаторію спини» зі знімками МРТ поперекового відділу, де були діагностовані спондилез, міжхребцеві грижі хребта сегментів L3-L4 і L5-S1...

Спецпропозиція

Знижка 100%

за записом онлайн Оболонь Сканування постави + Консультація БЕЗКОШТОВНО

Лише 4 дн., до 16.12.2018

*

Надішліть своє повідомлення