• Режим роботи
  • Пн-Нд 8:00-21:00
  • Київ: Оболонь, Позняки, Троєщина, Теремки-2. Луцьк
Київ: Оболонь Позняки Троєщина Теремки-2. Луцьк
Київ: Новий центр на Ломоносова, 46/1! ☆☆ Новий Центр на О. Пчілки, 6! ☆☆ Новий Центр на Градинській, 3! ☆☆☆ 1 березня відкриття - Новий Центр в Луцьку! ☆☆ 25 березня відкриття - Новий Центр в Чернігові!

Дитячий сколіоз

"Амбулаторія спини" гарантує усунення больової симптоматики та наслідків захворювання при дотриманні умов лікування.

Про захворювання

Сколіоз у дитини – зміна балансу опорно-рухового апарату в результаті некоректних рухових навичок, яке призводить до зміни розподілу навантаження на стопи, суглоби колін, тазостегновий суглоб, хребет.

  Ослаблення або перенапруження групи м’язів опорно-рухового апарату створює точку прикладання (найчастіше поперековий або грудний відділ хребта), де починає формуватися викривлення хребта у дітей з 4-5 років. Природні вигини хребта (кіфоз і лордоз) в процесі розвитку викривлень трансформуються в гіперкіфоз або гіперлордоз. Ось хребта також може зміщуватися в бік, коли формується С-подібний (у вигляді букви “С”) або S-подібний сколіоз (у вигляді букви “S”).

    У складних випадках крім вигину в одну або дві сторони хребетний стовп піддається скручуванню. Зміна положення хребців при сколіозах обумовлено силою (або її відсутністю) впливу глибоких м’язів спини на хребетні суглоби, які працюють розбалансовано, не справляються з природною функцією утримання хребетного стовпа.

Робота опорно-рухового апарату залежить від роботи кожної структурної одиниці – скручування або гіперізгіби в хребті можуть змінити правильний розвиток реберної клітини, положення плечей і лопаток, зміна рівня таза.

Дитячий сколіоз в незначній формі викривлення може привести до змін постави, плоскостопість, змін у розвитку колінних і тазостегновому суглобах. При значних викривленнях сколіоз у дитини може впливати на роботу серцево-судинної системи, нервової системи, розвиток внутрішніх органів (легені, серце і т.п.).      

 

 

 

Симптоми сколіозу у дитини

  • несиметричне положення лопаток і плечей
  • опущений або висунутий вперед підборіддя
  • відведений назад таз
  • нерівномірне положення опущених уздовж тіла рук

  Такі зміни можуть визначити навіть батьки. Звертайте увагу на спину дитини, ходу, ступінь зносу підошов взуття. Якщо Ви помітили такі особливості в поставі – зверніться до нас на консультацію. Своєчасне звернення прискорить процес відновлення балансу розвитку хребта. Ми використовуємо комплексну методику, яка без болю і за швидкий термін дозволяє повернути правильну поставу, виправити сколіоз у дітей та дорослих. Індивідуальна програма складається лікарем на консультації. Не виправлений в дитинстві сколіоз може негативно вплинути на якість усього життя. Не відкладайте лікування дитини – чим довше не звертати уваги на дитячий сколіоз, тим складніше його виправити.

Не знайшли потрібну інформацію?

Замовте зворотній дзвінок лікаря з консультацією

Діагностика дитячого сколіозу

Якщо виникає підозра на сколіоз у дитини, слід записатися до лікаря для огляду. Під час візиту до лікаря потрібно відповісти на питання, які стосуються історії виникнення і розвитку сколіозу в сім’ї, типу болю, яка супроводжує сколіоз, інших медичних проблемах, які могли стати однією з причин виникнення сколіозу. Фізичне обстеження включає в себе вивчення викривлень хребта з боків, спереду і зі спини. Якщо нахилитися вперед, намагаючись дотягтися пальцями до підлоги (при цьому коліна залишаються рівними) – викривлення стають більш очевидними. Лікар також відзначає симетрію тіла, при якій стегна і плечі повинні бути на одній висоті. Будь-які шкірні зміни також будуть встановлені, що допоможе діагностувати сколіоз як вроджений дефект. Лікар може перевірити також діапазон рухів, м’язову силу і рефлекси.

Лікування сколіозу у дітей

Лікування залежить від ступеня викривлення і прогресії викривлення хребта і суміжних кісток. В “Амбулаторії спини” вашій дитині правильно діагностую тип, ступінь захворювання і визначає необхідний метод реабілітації. Існують три найбільш поширені категорії лікування: спостереження, активна реабілітація кінезіотерапія і лікувальною гімнастикою, використання виправних корсетів (фіксують корсетів) і хірургічне втручання. В “Амбулаторії спини” вам допоможуть БЕЗ медикаментів та операцій за допомогою активної реабілітації кінезіотерапія і лікувальною гімнастикою.

Відгуки наших клієнтів

Історії одужання

Корекція постави

Історія пацієнта Сергій В. прийшов на первинну консультацію в наш центр зі скаргами на порушення постави і періодичні тягнуть болі в плечах і шиї. Незважаючи на досить активний спосіб життя, заняття ...

Міжхребцева грижа

Історія пацієнта Анатолій Михайлович, 59 років, прийшов Центр за рекомендацією дочки Олександри, яка вже пройшла курс з відновлення хребта. Олександра придбала для свого батька одне з акційних пропоз...

Біль у спині

Історія пацієнта Анатолій звернувся в «Амбулаторію спини» для корекції постави. Сколіотична постава сформувалася в результаті «сидячого» способу життя. Робота програмістом вимагала перебувати в пості...

Робота в офісі та порушення постави

Історія пацієнта Лілія (36 років) прийшла на консультацію в «Амбулаторію спини» зі знімками МРТ поперекового відділу, де були діагностовані спондилез, міжхребцеві грижі хребта сегментів L3-L4 і L5-S1...

Спецпропозиція

Знижка 39%

за записом Онлайн 3D Сканування ОБОЛОНЬ + Консультація 249 гривень

Лише 4 дн., до 22.02.2019

*

Найчастіші
запитання

Доброго дня!
Моїй донечці 10 років, у неї прогресуючий грудний сколіоз 2 ст., Реберний горб, больовий синдром.
У Києві запропонували дитини покласти на витяжку, після на операцію. З важкими наслідками. Зараз дитина дуже активний. Не знаю що буде якщо він пролежить півроку на витяжці.
Підкажіть будь ласка що нам робити.
С ув. Анна

Доброго дня, Анна!

Наша методика дозволяє зупинити розвиток сколіозу, відкоригувати змінилася структуру хребта Вашої дитини і поставити правильний напрямок для розвитку опорно-рухового апарату дитини.
Відновлення засноване на природних принципах роботи організму: всі вправи абсолютно природні, повільні, без болю і надмірних навантажень (на на нашому сайті є фото Ви можете бачити дитини, що лежить «Кипарис» в зручному, природному положенні для хребта) – ніхто і у разі не буде “розтягувати” або робити ще якісь маніпуляції з дитиною: він буде виконувати руху самостійно.

Кількість часу для лікування залежить від поточного стану патології, можливостей організму дитини і Вашого терпіння, тому що заняття будуть проходити щодня, крім вихідних. Заняття буде проводити інструктор, але одному з батьків (родичів) дитини потрібно обов’язково бути присутнім. Заняття будуть проходити від 30 до 90 хвилин. (Час роботи: з 8:00 до 21:30).

Потрібно розуміти, що лікування тривале, тому що за тиждень таку серйозну патологію не виправити, але вже через пару місяців Ви зможете побачити позитивну різницю.

ПС: Витяжка (а це: надмірне навантаження, біль, мікротравми, внутрішні запалення і т.п.) є насильницьким, неприродним методом лікування. А операція зможе вирішити тільки частина існуючої проблеми сьогодні, а завтра вона принесе їх набагато більше. З повагою.

Відправте повідомлення
  • jivosite
  • phone